kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
kalendariummenumenuankieta

W szkole najbardziej podoba mi się to, że:

Pokaż wyniki
ankietapoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-ks-Jana-Twardowskiego-w-Kru%C5%BClowej-Wy%C5%BCnej/317527041606148?pnref=lhc
https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrybow
http://uczniowskiee-portfolio.blogspot.com/

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Krużlowej Wyżnej

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Krużlowej Wyżnej

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Krużlowej Wyżnej

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Baran

Emilia

Biskup

Artur

Biskup

Edyta

Bocheńska

Julia

Bocheńska

Milena

Bocheński

Jan

Bołoz

Klaudia

Chronowska

Antonina

Chronowska

Kornelia

10 

Chronowska

Małgorzata

11 

Chronowska

Patrycja

12 

Dara

Julia

13 

Dziedzina

Zuzanna

14 

Filip

Martyna

15 

Filipowicz

Kacper

16 

Filipowicz

Nikola

17 

Frączek

Dawid

18 

Frączek

Joanna

19 

Frączek

Kamil

20 

Frączek

Katarzyna

21 

Fyda

Maciej

22 

Gaborek

Amelia

23 

Grygiel

Bartłomiej

24 

Iwańska

Karolina

25 

Iwański

Jakub

26 

Jachowicz

Emilia

27 

Janusz

Piotr

28 

Jarzębak

Nicola

29 

Jasińska

Sylwia

30 

Jaworecka

Aleksandra

31 

Jaworecka

Amelia

32 

Jaworecka

Aniela

33 

Jędrusik

Adrian

34 

Jędrusik

Emilia

35 

Kmak

Patrycja

36 

Kożuch

Julita

37 

Kożuch

Patryk

38 

Krok

Zofia

39 

Kusiak

Jakub

40 

Kwoka

Szymon

41 

Mężyk

Magdalena

42 

Michalik

Milena

43 

Mikulski

Dominik

44 

Obrzut

Adrian

45 

Obrzut

Łukasz

46 

Obrzut

Sebastian

47 

Okwat

Jan

48 

Okwat

Patrycja

49 

Olchawski

Oleg

50 

Orlecka

Karolina

51 

Pałubiak

Anna

52 

Pietruch

Maksymilian

53 

Polańska

Małgorzata

54 

Polański

Paweł

55 

Przetacznik

Ilona

56 

Przetacznik

Justyna

57 

Radzik

Hubert

58 

Serafin

Kinga

59 

Serafin

Sebastian

60 

Skraba

Oliwia

61 

Szczerba

Mateusz

62 

Szczygieł

Julia

63 

Śpiewak

Wiktoria

64 

Tarasek

Karolina

65 

Tocha

Szymon

66 

Wolak

Mateusz

67 

Wrona

Julia

68 

Zabielny

Julia

69 

Żarnowska

Sandra

70 

Żarnowska

Wiktoria