kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
kalendariummenumenuankieta

W szkole najbardziej podoba mi się to, że:

Pokaż wyniki
ankietapoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-ks-Jana-Twardowskiego-w-Kru%C5%BClowej-Wy%C5%BCnej/317527041606148?pnref=lhc
https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrybow
http://uczniowskiee-portfolio.blogspot.com/

XIV Międzyklasowy Turniej

Jesteś tu: » Strona startowa » Konkursy » XIV Międzyklasowy Turniej

XIV Międzyklasowy Turniej

 

 

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego odbył się w naszej szkole już 14 raz.  Podobnie jak w latach poprzednich w konkursie uczestniczyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu z wydziału ruch drogowego oraz przedstawiciel i z komisariatu w Grybowie. Uczniowie  z każdej klasy  zostali zapoznani  z regulaminem i kryterium oceniania.  

Spotkanie konkursowe odbyło się 23 października 2017 r.  Rozpoczęło się przedstawieniem na temat bezpieczeństwa w ruch drogowym, które przygotowały nauczycielki  nauczania zintegrowanego ze swoimi uczniami. Następnie rozpoczęła się rywalizacja uczniów, którzy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną (seria pytań), umiejętnością logicznego  myślenia (w czasie rozwiązywania scenek o ruchu drogowym). Każda konkurencja była punktowana przez jury. Po wielu konkurencjach  przedstawiciele policji wręczyli dzieciom nagrody ufundowane przez  darczyńców szkoły oraz radę rodziców.