kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
kalendariummenumenuankieta

W szkole najbardziej podoba mi się to, że:

Pokaż wyniki
ankietapoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-ks-Jana-Twardowskiego-w-Kru%C5%BClowej-Wy%C5%BCnej/317527041606148?pnref=lhc
https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrybow
http://uczniowskiee-portfolio.blogspot.com/

Oddanie boiska szkolnego

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa » Oddanie boiska szkolnego

Oddanie boiska szkolnego

 

1 czerwca 2017 roku przy naszej szkole zostało oddane do użytku wielofunkcyjne boisko sportowe. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz gminnych (Wójt Gminy Grybów -  p. Piotr Krok, kierownik Wydziału Budownictwo i Inwestycje – p. Eugeniusz Michalik, kierownik referatu oświaty – p. Danuta Suder), główny wykonawca – p. Lesław Szymański, sołtys Krużlowej Niżnej – p. Czesław Olchawski, nauczyciele i uczniowie ZSP i Gimnazjum w  Krużlowej Wyżnej. Obiekt został poświęcony przez proboszcza naszej parafii ks. Marka Szewczyka.

Boisko posiada sztuczną nawierzchnię i jest ogrodzone przez co jest bardzo bezpieczne. Służy do popularyzacji sportu i aktywnego stylu życia wśród młodzieży szkolnej oraz lokalnej społeczności. Jako pierwsze odbyły się rozgrywki sportowe z okazji Dnia Dziecka, w których uczestniczyli uczniowie klas 4-6. Podczas praz związanych z budową obiektu, dokończono także ogrodzenie całego terenu szkoły.

Inwestycja była finansowana przez Urząd Gminy Grybów i Ministerstwo Sportu i Turystyki – Program rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej 2016.Zdjęcia z oddania boiska można obejrzeć TUTAJ!!