kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
kalendariummenumenuankieta

W szkole najbardziej podoba mi się to, że:

Pokaż wyniki
ankietapoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
https://www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-ks-Jana-Twardowskiego-w-Kru%C5%BClowej-Wy%C5%BCnej/317527041606148?pnref=lhc
https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminagrybow
http://uczniowskiee-portfolio.blogspot.com/

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jesteś tu: » Strona startowa » Biblioteka » DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

         Duże, małe, kolorowe i puchate. Pluszowe misie „przybyły” ze swoimi  właścicielami , aby bawić się, świętować i uczyć w bibliotece szkolnej.                


            W dniu 22 listopada  uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz atrakcyjniejszych zabawek. Moda na misie nie przemija. Tego dnia uczniowie przyszli do biblioteki ze swoim małym lub dużym przyjacielem- Misiem. Każdy był piękny i wyjątkowy. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania pluszaków. Uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Poznali historię święta, wspólnie recytowali wiersze o misiach, omawialiśmy przyjaciół Kubusia Puchatka, najsławniejszego misia wśród dzieci. Dla uczniów w tym dniu w bibliotece przygotowano wiele atrakcji : zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy zgadywanki, misiowe tańce, dmuchanie balonów i degustacje miodku. Ten dzień w bibliotece był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Jednak najwięcej radości sprawiły uczniom prezenty, którymi były breloczki z misiami.
Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ!!!